Naujiena

Dėl atnaujinamų planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo


2020 06 18

Ką reikia žinoti JUMS:

Dėl Jūsų saugumo ir toliau pirmenybę teiksime paslaugų teikimui nuotoliniu būdu (išskyrus skubiąją ir būtinąją pagalbą.) Gydytojų konsultacijoms registracija vykdoma registratūros telefonais: 8 389 73509, 8 655 39370. Gydytojams tiesiogiai į kabinetą skambinti tik išimtinais atvejais.

Tiesioginė konsultacija pakviečiant į polikliniką bus teikiama tik tuomet, kai dėl paslaugos specifikos ar klinikinės būtinybės jos nebus įmanoma suteikti nuotoliniu būdu. Tiesioginei konsultacijai jus užregistruos gydytojas.

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai, profilaktiniai ir planiniai skiepai bus vykdomi tik užsiregistravus iš anksto registratūros telefonu.

Planiniams apsilankymams pas gydytojus odontologus registracija vykdoma telefonu 8 645 71449. Pirminiams vizitams registracija bus vykdoma nuo liepos 1 d.

Į POLIKLINIKOS PATALPĄ BUS ĮLEIDŽIAMI TIK UŽREGISTRUOTI PACIENTAI. Pacientų apsilankymo metu prašome dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo, atvykti nurodytu laiku, be lydinčių asmenų, kai tai įmanoma.

Mūsų tikslas – Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatos išsaugojimas!


Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-18 10:36