Naujiena

Dėl GALIMYBIŲ PASO išėmimo atstovavimo teisių suteikimo


2021 06 08

Kaip gauti GALIMYBIŲ PASĄ, jei asmuo nesinaudoja išmaniosiomis technologijomis ar neturi galimybės to padaryti pats?
Lietuvoje pradėjus veikti Galimybių pasui, kilo nemažai klausimų dėl senjorų bei asmenų, kurie neturi galimybių patys išsiimti šio dokumento. Atsiimti kito asmens Galimybių pasą gali ir įgaliotas asmuo ( tam reikalingas notaro patvirtintas įgaliojimas) arba asmuo, turintis atstovavimą. Atstovavimą atsiimti Galimybių pasą, gali sukurti paciento ŠEIMOS GYDYTOJAS. Norint tai padaryti, asmuo turi kreiptis į savo šeimos gydytoją ir nurodyti asmenį, kuriam jis suteikia atstovavimą. Gydytojui suteikus atstovavimą konkrečiam asmeniui, atsiranda galimybė išimti Galimybių pasą asmeniui, kuris pats to padaryti negali.
Primename, jog nuotolinei šeimos gydytojo paslaugai (šiuo atveju, dėl Galimybių paso išėmimo atstovavimo teisių suteikimo kitam asmeniui), galite registruotis skambinant į centro registratūrą telefonais 8-655 39370, 8-389 73509.
Dėl galiojančio karantino ir didelės apkrovos nuotolinių paslaugų, prašome neskambinti šeimos gydytojui į kabinetą, o registruotis nurodytais telefono numeriais į centro registratūrą - gydytojas matydamas, kad Jūs užsiregistravote nuotolinei paslaugai, susisieks su Jumis nurodytu laiku.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-08 11:56