Naujiena

Dėl paslaugų teikimo karantino metu


2021 01 12

Gerbiami Utenos pirminės sveikotos priežiūros centro pacientai,
Prašydami Jūsų supratingumo dėl esamos situacijos karantino laikotarpiu, pakartotinai norėtumėme Jums priminti, kaip organizuojamas paslaugų teikimas centre:
 * Visos paslaugos teikiamos tik paskirtu vizito laiku.
 * Į centrą atvykti ne anksčiau, kaip 10 minučių iki Jums paskirto vizito laiko. Esant būtinybei, kartu su Jumis gali būti vienas lydintis asmuo.
 * Dėl Jūsų saugumo ir toliau pirmenybę teiksime paslaugų teikimui nuotoliniu būdu (išskyrus skubiąją ir būtinąją pagalbą.) 
* Norint užsiregistruoti pas gydytoją, prašome skambinti į centro registratūrą telefonais 8 389 73509, 8 655 39370. LABAI PRAŠOME NESKAMBINTI GYDYTOJAMS Į KABINETĄ. Paskirtu laiku, gydytojai Jums paskambins ir Jus pakonsultuos.
* Tiesioginė konsultacija pakviečiant į polikliniką bus teikiama tik tuomet, kai dėl paslaugos specifikos ar klinikinės būtinybės jos nebus įmanoma suteikti nuotoliniu būdu. Tiesioginei konsultacijai jus užregistruos gydytojas.
 *  Profilaktiniai sveikatos patikrinimai, profilaktiniai ir planiniai skiepai bus vykdomi tik užsiregistravus iš anksto registratūros telefonu.
 *  Planiniams apsilankymams pas gydytojus odontologus registracija vykdoma telefonu  8 645 71449. 
Į POLIKLINIKOS PATALPĄ BUS ĮLEIDŽIAMI TIK UŽREGISTRUOTI PACIENTAI.
Pacientų apsilankymo metu prašome dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo, atvykti nurodytu laiku, be lydinčių asmenų, kai tai įmanoma.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-13 10:36